ورود    
ﺳﻪشنبه، 19 آذر 1398

پیروزبام شرق،بزرگترین تولیدکننده عایق های رطوبتی

معرفی شرکت

انسان از لحظه اي كه به غار پناه برد نياز به سقف وسرپناه را احساس كرد و با گذشت زمان در انديشه سقفي هر چند مستحكم تر و ماناتر بوده است تا از گزند سرما و گرما و نزولات آسماني در امان باشند, عايق رطوبتي بام بخشي از انديشه به بار نشسته انسان امروزي در راه رسيدن به اين هدف است . به طور كلي عايق رطوبتي بام عمر كوتاهي دارد, كمتر از 1قرن. درايران تقريبا چهار دهه از عمر عايق رطوبتي مي گذرد . شركت توليدي پيروز بام شرق با هدف تأمين بخشي از نيازهاي جامعه و همچنين كسب درآمد از كارآمدترين راه كه همانا توليد و فرآوري مي باشد توسط بخش خصوصي تأ سيس شد و طی سالها فعالیت در زمینه تولید عایق های رطوبتی توانسته گامهاي بلندي در راه توسعه محصولات, بهينه سازي توليد و ارتقاء كيفيت محصول بردارد , چرا كه از همان ابتدا سياست مديريت بر مبناي برآوردن نياز مشتري به بهترين نحو و جلب رضايت و اعتماد آنان تا رسيدن به بازارهاي جهاني بوده است . نمايندگيهاي فروش شركت در امر نصب از بهترين نصابان آموزش ديده بهره مي برند و ارائه دهنده خدمات بعد از نصب از طريق بيمه و ضمانتنامه مي باشند. تلاشهاي شبانه روزي كارشناسان و مهندسين متخصص شركت , حمايت مديريت و همكاري كليه پرسنل شركت , در دي ماه 1380 به ثمر رسيد و شركت پيروز بام شرق يكي از اولين دارندگان نشان استاندارد ملي ايران شد.  

تحقیق و توسعه 

شركت پيروزبام شرق, براي اولين بار در ايران اقدام به تأسيس واحد تحقيق و توسعه نموده و با توجه به پروژه هاي تحقيقاتي وسيعي كه برروي مواد اوليه و محصولات در اين واحد صورت گرفت در مهر ماه 1378 , موفق به در يافت پروانه تحقيق و توسعه (R&D) از وزارت صنايع گرديد. و با توجه به تحقیقات گسترده ای که دراین بخش در جهت ارتقا کیفیت و نوآوری در محصولات تولیدی صورت گرفت در سال 1381 شرکت موفق به کسب نشان واحد تحقیق و توسعه نمونه استانی و کشوری شد و افتخاری دیگر به کارنامه افتخارات پیروزبام شرق افزوده شد. 

 آزمایشگاه 

شركت پيروزبام شرق در سال 1375, براي اولين بار در ايران, به فكر تأ سيس آزمايشگاهی مجهز و راه اندازی بخش كنترل كيفيت قوی و كارآمد افتاده و در ظرف مدت كوتاهي به اين مهم دست يافت و به جرأت مي توان گفت هنوز هم بزرگترين و مجهزترين آزمايشگاه در اين صنعت, در ايران است .

 واحد کنترل کیفیت

 شركت پيروزبام شرق با احداث اولين آزمايشگاه مجهز عايق رطوبتي در ايران و بكارگيري كارشناسان كارآمد براي اولين بار در ايران تصميم به كنترل كيفيت محصول توليدي به طريق كاملا علمي و براساس استانداردهاي بين المللي گرفت و توانست در مدت كوتاهي به دستاوردهاي بزرگي نايل شود.

 واحد آکرودیته

 شرکت پیروزبام شرق در پی سیاست های پیشین شرکت در خصوص همکاری با اداره استاندارد از سال 1378 ؛که یکی از آنها انجام آزمونهای مربوط به قیر و انواع عایقهای رطوبتی بنا به درخواست آن اداره محترم بود؛ بلاخره در سال 1388 موفق به دریافت پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار (آکرودیته ) گردید. در آزمايشگاه همکار پيروزبام شرق آزمونهاي عايقهاي رطوبتي و قير طبق استانداردهاي ملي مربوطه انجام مي شود .  

تولیدات 

فعاليت شركت پيروزبام شرق درزمينه توليد عايقهاي رطوبتي بام براساس استاندارد ملي ايران مي باشد. محصول شركت عايق رطوبتي به صورت رول , با عرض 1متر و طول 10 متر مي باشد كه متشكل از يك يا دو لايه تقويت كننده (شامل منسوج نبافته اي از جنس پلي استرسوزني و الياف شيشه از جنس تيشو) است كه با انواع قير اشباع شده است. توليدات شركت برحسب تقويت كننده و تعداد آن و نوع قير مصرفي و روکش لایه, متفاوت مي باشد.  

ویژگی محصولات 

مقاومت كششي بالا , الاستيسيته بالا , پايداري ابعادي , تاب خمشي در سرما و پايداري حرارتي مناسب محصولات شركت پيروزبام شرق را جهت كاربرد در انواع شرايط آب وهوايي مناسب نموده است . موارد كاربرد عايق رطوبتي شركت پيروزبام شرق متعدد و متنوع هستند. به عنوان مثال: كاربرد در بام بدون روكش سطح , بام با روكش سطح , پلها و پي و زيرسازي ساختمانها , سطوح فلزي , زير سفال بام , پاركينگ ها, تونلها, سرويسهاي دستشويي و حمام, بالكن ها, استخرها و مخازن آبي و . . . مناسب بوده و به مصرف مي رسند.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی متعلق به پیروزبام شرق می باشد1398