ورود    
ﺳﻪشنبه، 19 آذر 1398

آزمایشگاه

شركت پيروزبام شرق در سال 1375, براي اولين بار در ايران, به فكر تأ سيس آزمايشگاهی مجهز و راه اندازی بخش كنترل كيفيت قوی و كارآمد افتاده و در ظرف مدت كوتاهي به اين مهم دست يافت و به جرأت مي توان گفت هنوز هم بزرگترين و مجهزترين آزمايشگاه در اين صنعت, در ايران است. 
واحد کنترل کیفیت
شركت پيروز بام شرق با احداث اولين آزمايشگاه مجهز عايق رطوبتي در ايران و بكارگيري كارشناسان كارآمد براي اولين باردر ايران تصميم به كنترل كيفيت محصول توليدي به طريق كاملا علمي وبراساس استاندارد هاي بين المللي گرفت و توانست در مدت كوتاهي به دستاوردهاي بزرگي نايل شود كه چكيده اي از آن به شرح ذيل است: 
كنترل كيفيت وانجام كليه آزمونها به طور مستمر و مداوم برروي مواد اوليه ,حين توليد و محصولات شركت.
بازديد روزانه از خط توليد و ارائه پيشنهادات لازم جهت بهبود وضعيت توليد به مديران توليد .
انجام خدمات آزمون جهت اداره استاندارد در درجه اول , و ساير كارخانجات توليدي مواد اوليه و همكار .
اقدام جهت كسب پروانه تأييد صلاحيت آزمايشگاه همكار از مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران .(پروانه آكروديته )
همكاري در برگزاري دوره هاي آموزشي عايق رطوبتي با اداره استاندارد خراسان .
تدوين نظامنامه شركت با همكاري بخش كنترل كيفيت اولين قدم را درراه كسب استاندارد جهاني مديريت كيفيت ISO9002
تحقیق و توسعه
در دنياي امروز پيشرفت سريع تكنولوژي بيشتر مديون تحقيقات وسيع گسترده اي است كه تقريبا در تمامي صنايع صورت مي گيرد , اين وظيفه به عهده بخش تحقيق و توسعه مي باشد . ديدگاه مديريت شركت پيروزبام شرق مبني بر حضوري هرچه مؤثرتر و گسترده تر در بازارهاي داخلي و خارجي جهت پاسخي در خور به نيازهاي مصرف كنندگان كه جز با ارتقاء سطح كيفي و تنوع توليدات امكان پذير نيست , شركت پيروزبام را برآن داشت تا مبادرت به تأ سيس و راه اندازي واحد تحقيق و توسعه براي اولين بار در اين صنعت نمايد . شركت هدف تأسيس اين واحد را بهبود كيفيت به طريقه علمي جهت اخذ مدارج علمي و خدمت هر چند اندك به جامعه با ارائه محصولات با كيفيت بالا و همچنين ياري رساندن به ساير توليد كنندگان همكار , در جهت نيل به همين اهداف , قرار داد. واحد تحقيق وتوسعه در سال 1375 راه اندازي شد و در سال 1378 موفق به اخذ پروانه(R&D) از وزارت صنايع گرديد و در اين مدت زمان اندك توانست با درايت و همكاري مهندسين پرتلاش اين بخش به افتخارات بزرگي نايل شود كه خلاصه اي از آن به شرح ذيل مي باشد: 
همكاري با مؤسسه استاندارد در تدوين و تجديد نظر استاندارد هاي ملي عايق رطوبتي و مواد اوليه مربوط به آن.
همكاري با مؤسسه استاندارد در ترجمه استاندارد هاي جهاني مرتبط با صنعت عايق ساختمان .
شركت درسمينارهاي مختلف عايقهاي ساختماني ومواد اوليه,ارائه مقاله توسط كارشناسان وكسب لوح مقاله برتر.
به انجام رساندن پروژه هاي تحقيقاتي مختلف. ( شامل : مواد اوليه و محصولات).
انجام خدمات طرح , مشاوره و همكاري با محققين ساير صنايع در زمينه هاي مرتبط. 
انجام تحقيقات در جهت بهبود و ضعيت توليد , كيفيت مواد اوليه و كيفيت محصول.
انتشار كتب آموزشي و دوره هاي آموزشي در زمينه هاي مختلف از نتايج تحقيقات . ( ترجمه هاي استانداردهاي بين المللي – آموزش نصب و . . . ).
برگزاري دوره هاي آموزشي در زمينه هاي مختلف : آزمون , نصب , بهينه سازي خط توليد و . . .
واحد آکرودیته
شرکت پیروزبام شرق در پی سیاست های پیشین شرکت در خصوص همکاری با اداره استاندارد از سال 1378 ؛که یکی از آنها انجام آزمونهای مربوط به قیر و انواع عایقهای رطوبتی بنا به درخواست آن اداره محترم بود؛ بلاخره در سال 1388 موفق به دریافت پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار (آکرودیته ) گردید. در آزمايشگاه همکار پيروزبام شرق آزمونهاي عايقهاي رطوبتي و قير طبق استانداردهاي ملي مربوطه انجام مي شود . خدمات آزمایشگاه همکار پیروزبام شرق براساس درخواست اداره استاندرد و همچنین درخواست مشتری طبق قرارداد و یا موردی می باشد. در این آزمایشگاه استقرار سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاهها ISO/IEC 17025 به طور کامل صورت گرفته و فعالیت آزمایشگاه براساس آن صورت می گیرد. اين آزمايشگاه داراي قسمتهاي فني ، اداري و انبار بوده ، كليه تجهيزات اندازه گيري و آزمون مورد نياز براي عملكرد صحيح آزمونها را دارا مي باشد. در آزمايشگاه همکار پيروزبام شرق پرسنل با صلاحيت و آموزش ديده و با تجربه جهت انجام وظايف محوله در چارچوب نمودار سازماني و الزمات مربوطه به خدمت گرفته شده است. درصورتیکه مایل به خرید خدمات آزمون از ما می باشید با شماره آزمایشگاه 2626905-0511 تماس بگیرید.! 

تصاویر آزمایشگاه

کلیه ی حقوق مادی و معنوی متعلق به پیروزبام شرق می باشد1398